Kontakt

Ett nummer - 35 kollegor. Välkommen att ringa oss på 044-590 34 00

Försäljning

Mikael Jigbäck

Ladda ner kontakt

Industri & robot

+46(0)44 590 34 05

mikael.jigback@pmaab.com

Oscar Molin

Ladda ner kontakt

Industri & robot

+46 (0)44 590 34 03

oscar.Molin@pmaab.com

Calle Lundin

Ladda ner kontakt

Process & livsmedelsindustri

+46 (0)44 590 34 40

calle.lundin@pmaab.com

Magnus Persson

Ladda ner kontakt

Process & livsmedelindustri

+46(0)44 590 34 04

magnus.persson@pmaab.com

Ledning

Andreas Valentinsson

Ladda ner kontakt

VD

+46(0)44 590 34 01

andreas@pmaab.com

Christopher Sunesson

Ladda ner kontakt

Vice VD / Projektledare

+46(0)44 590 34 02

christopher.sunesson@pmaab.com

Administrativ

Jeanette Svensson

Ladda ner kontakt

Administration

+46(0)44 590 34 08

Jeanette.Svensson@pmaab.com

Du kan nå oss via vårt växelnummer 044-590 34 00

info@pmaab.com för allmänna frågor & förfrågan.

faktura@pmaab.com för ekonomiavdelningen.

Kontaktformulär

Kontaktuppgifter

info@pmaab.com

P Maskin Automation AB
Alfred Fjelners Väg 2
SE-291 67 Fjälkinge
Sverige

Organisationsnummer 556794-5778

Utmärkelser
DI Gasell 2014 DI Gasell 2015 DI Gasell 2016 Master Gasell 2019
Partners
Omron yaskawa IFM Logo
NYHETER & PRODUKTINFORMATION
Skriv in din e-post nedan för att ta del av vårt nyhetsbrev